X

اخبار

تلاش دستگاه قضا برای راه‌اندازی دوباره کارخانه قند بردسیر/ ۱۹۰ میلیارد ریال از مطالبات کارگران و کارخانه پرداخت شده است
 

تلاش دستگاه قضا برای راه‌اندازی دوباره کارخانه قند بردسیر/ ۱۹۰ میلیارد ریال از مطالبات کارگران و کارخانه پرداخت شده است

رئیس دادگستری بردسیر گفت: کارخانه قند بردسیر در یک قدمی راه‌اندازی دوباره قرار دارد و دستگاه قضائی تلاش دارد که با پیگیری بدهی‌های این کارخانه مجددا فعالیت این مجموعه از سر گرفته شود.
یکشنبه، 26 بهمن 1399 | Article Rating
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، حسین رمضانی زاده با اشاره به پرداخت ۱۹۰ میلیارد ریال از مطالبات کارگران و بستانکاران کارخانه قند بردسیر با پشتیبانی دستگاه قضائی، گفت: ۷۰ میلیارد ریال از بدهی‌های این کارخانه باقی مانده است.

رمضانی زاده در تشریح این خبر افزود: کارخانه قند بردسیر از سال ۸۶ با مشکلاتی مواجه شده و در نهایت در سال ۹۲ تعطیل شده است و در طول سالهای اخیر تلاش‌های زیادی برای حل مشکلات آن از سوی دستگاه‌های مختلف انجام شده اما نتیجه مطلوب را در پی نداشته است.

وی با اشاره به این مطلب که با ورود دستگاه قضائی و با همکاری دستگاه‌های مختلف بخش زیادی از مطالبات این کارخانه از جمله بدهی‌های بانکی، تأمین اجتماعی و مطالبات کارگران پرداخت شده است، اظهارداشت: تاکنون با برگزاری ۱۳۰ مزایده، ۱۹۰ میلیارد ریال از مطالبات کارگران و بستانکاران کارخانه قند بردسیر پرداخت شده است.

وی عنوان کرد: حدود ۷۰ میلیارد ریال از بدهی‌های کارخانه قند بردسیر باقی مانده است که با تلاش دستگاه قضائی از محل فروش اموال و دارایی‌های این شرکت پرداخت می‌شود و در ادامه با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی تلاش می‌شود که زمینه راه اندازی مجدد این کارخانه فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه کارخانه قند بردسیر پیچیده‌ترین بنگاه‌های اقتصادی تا اوایل سال ۹۷ بود، اظهارداشت: با ورود دستگاه قضائی بخش زیادی از مشکلات پیچیده این کارخانه حل شده است.
تصاویر
  • تلاش دستگاه قضا برای راه‌اندازی دوباره کارخانه قند بردسیر/ ۱۹۰ میلیارد ریال از مطالبات کارگران و کارخانه پرداخت شده است
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت